Drošākā zibensaizsardzība – labākos risinājumus piedāvā “AURE-1”

drošākā zibensaizsardzība

Zibens ir viena no spēcīgākajām, neparedzamākajām un arī bīstamākajām dabas parādībām, kas liek to apbrīnot un vienlaikus arī baidīties. Vai zināji, ka viena zibens spēriena laikā radītā elektroenerģija ir tik milzīga, ka ar to pietiktu, lai vienlaikus darbinātu vairāk nekā pusmiljonu 100 vatu spuldzīšu? Lai arī izlāde notiek ļoti strauji, tā var radīt bīstamas sekas ne tikai ēkām, bet arī cilvēkiem un citām dzīvām būtnēm.

Kādas var būt zibens spēriena sekas?

Tiešs spēriens parasti ir acīmredzams un nereti arī rada tādas sekas kā: ēku sabojāšanu, sagraušanu, koku nolaušanu, ievainojumus un nāvi cilvēkiem vai dzīvniekiem. Taču nedrīkst aizmirst arī par sekundārajiem efektiem, kas rodas milzīgās elektroenerģijas rezultātā, kas veidojas spēriena laikā. Tā kā mūsdienās izmantojam daudz elektroierīču, tai skaitā, telefonus, datorus, sadzīves tehniku un citas iekārtas, negaisa laikā tie var tikt ne tikai sabojāti, bet pat iznīcināti. Īpaši augsts risks ir tām ierīcēm, kas pieslēgtas elektrotīklam spēriena laikā.

Kā parūpēties par ēku un cilvēku aizsardzību?

Lai izvairītos no iepriekš aprakstītajām sekām, palīdzēt var drošākā zibensaizsardzība, kas ierīkota atbilstoši visiem standartiem un pielāgota ēkai. SIA “AURE-1” speciālisti jau vairāk nekā 10 gadus nodarbojas tieši ar zibensaizsardzības sistēmu ierīkošanu dažādos objektos. Ievērojamākie īstenotie projekti ir bijuši zibensaizsardzības uzstādīšana Rundāles pils muzejā un Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU).

Kādus pakalpojumus piedāvā “AURE-1”?

Primāri aizsardzības sistēmas tiek ierīkotas, lai pasargātu ne tikai ēku, bet arī tajā esošās dzīvās būtnes no zibens spēriena radītajām sekām un iespējamā uguns riska. Sekundārais “AURE-1” sniegto pakalpojumu uzdevums ir pasargāt arī ēkā esošās elektroierīces.

Zibensaizsardzības ierīkošana tiek sākta ar tehnisko projektu izstrādi, kuru ietvaros novērtē riskus, veic aprēķinus, precizē nepieciešamos materiālus un veido rasējumus.

Turpinājumā tiek veikta sistēmas izbūve, izvēloties atbilstošu metodi, proti, aktīvo vai pasīvo. Tā tiek pielāgota ēkas izmēram un sarežģītībai.

Visbeidzot, ierīkotā sistēma tiek pārbaudīta, veicot mērījumus. Novērtētas un pārbaudītas tiek ne tikai jaunās, bet arī esošās sistēmas, lai pārliecinātos, ka tās pilnvērtīgi spēj pildīt savu funkciju.

Kādēļ izvēlēties “AURE-1”?

Vairāk nekā 10 gadu pieredze zibensaizsardzības sistēmu ierīkošanā ļauj precīzāk pārzināt dažādu ēku īpatnības un pielāgoties arī sarežģītākajām situācijām. Savas darbības laikā “AURE-1” īstenojuši vairāk nekā 100 dažāda apjoma projektus. Ikdienā tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas un inovatīvi risinājumi, kas ļauj garantēt augstāko drošību ilgtermiņā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *