Ērta mūsdienu e-komercija jeb viena vārdā dalder.lv

bezmaksas sludinājumi

Mūsu attīstītajā pasaulē ikviens uzņēmējs atzīs, ka ir ļoti grūti cīnīties ar konkurenci un strauji augošo piedāvājuma klāstu. Lai gan aug arī patērētāju skaits, tomēr arvien grūtāk sanāk noturēt galvu virs ūdens. Kā un ko darīt? To viennozīmīgi var pateikt dalder.lv pārstāvji un idejas autori.

Reklāma. Neatlaidīga un kvalitatīva reklāma par preci/uzņēmumu jeb pakalpojumu ko vēlaties izcelt. Tieši šī ir sfēra, ko pārstāv portāls dalder.lv. Tas ir jaunākās paaudzes sludinājumu portāls, kur iespējams izvietot sludinājumu un iepazīstināt Latvijas iedzīvotājus jeb potenciālos klientus ar sevis pārstāvēto pakalpojumu.

Jauns pilna servisa portāls

Sludinājumu portāls dalder.lv sniedz jaunu un plašu tirgus iespēju uzņēmējiem un privātpersonām, reklamējot pārstāvēto uzņēmumu/firmu vai kādu konkrētu preci. Lai gan virtuālajā vidē netrūkst reklāmas avoti un iespējams sevi publicēt, dalder.lv pārstāvji un veidotāji, ir pārliecināti, ka spēj sniegt vēl nebaudīti augstas kvalitātes pakalpojumu.

Bezmaksas sludinājumu ievietošana. Skan lieliski, piekritīsiet? Mūsdienu retums. Ja kāds kaut ko dod par velti, tad tur noteikti ir kas aprakts. Šoreiz tā nav, nekas nav slēpts un ar viltīgu nolūku. Tiešām sludinājumu ievietošana ir bezmaksas, tomēr reklāmas attīstīšanai un virzīšanai ir jāpatērē neliela budžeta summa, tomēr krietni mazāka nekā tas ir ierasts reklāmistu vidū.

Ne tikai uzņēmējiem

Nav jābūt obligāti kādam firmas pārstāvim vai uzņēmējam, lai ievietotu sludinājumu bezmaksas sludinājumu portālā un censtos notirgot kādu sev nevajadzīgu, tomēr kvalitatīvu lietu/preci/produktu. Arī privātpersonas ir aicinātas pievienoties plašam un strauji augošam sludinājumu portālam, lai kopā augtu un ietu uz priekšu. Tāpat ir lieliska iespēja veidot savu CV un mesties iekšā darba tirgū, jo portāls piedāvā arī CV izveidi un vakanču apskati, kā arī darba sludinājumu realizāciju.

Liels ieguvums ir plašāka profila uzņēmumiem, kas sevī ietver lielāku informāciju un sludinājumu skaitu. Portāls piedāvā automātisku datu apmaiņu, lai kvalitatīvāk spētu darboties reklāmas kampaņas.

Lai nebūtu jāuztraucas par nevēlamiem un viltus ziņojumiem, dalder.lv portālā, tam ir paredzēta un jau funkcionējoša atbalsta komanda, kura sniedz informāciju par jebkuru radušos jautājumu, kā arī analizē un izpēta katru potenciālo sludinājumu, tādā veidā garantējot drošību un cilvēcīgu attieksmi.

Teju jau 800 reģistrējušies lietotāji un jau vairāk nekā 15000 sludinājumu, ko vērts apskatīt un izmantojot plašo meklēšanas funkciju, atrast tieši sev nepieciešamo. Jebkurā laikā vari pievienoties dalder.lv kompānijai un iepazīties ar mūsdienu e-komerciju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *