Granulu apkures katls optimizē ikdienu

Latvijas klimatiskajos apstākļos apkures sistēma ir viens galvenajiem mājokļa izvēles kritērijiem. Vai nu būvējot savu privātmāju, vai izvēloties kādu no jau gataviem projektiem, vai īres dzīvokli- tieši apkures sistēma būs izšķiroši būtiska mēraukla, jo noteiks apkures izmaksas ziemas periodā, nepieciešamo darba ieguldījumu ikdienā un komforta līmeni. Ja jāizvēlas malkas, gāzes, granulu apkuri, siltumsūkni vai saules paneļus – kā atrast sev piemērotāko risinājumu?

Eksperta skats uz granulu apkuri

Ja nepieciešama izdevīga apkures sistēma, konkurētspējīga cena un ērta ikdiena, var apsvērt apkuri ar granulu katlu.  Granulu apkures katls nodrošina siltumu un patīkamu komfortu, nodrošinot siltus radiatorus, siltās grīdas, kā arī sagatavot silto ūdeni boilerī. Vispirms, noteikti jāvēršas pie uzticama un profesionāla partnera, kas var sniegt rekomendācijas, palīdzēt un ieteikt individuāli labāko un izdevīgāko risinājumu.

Labāko piedāvāto granulu katlu efektivitāte pārsniedz 90%, tie ir ērti tīrīšanā un katla vadība ir viegli saprotama, jo vadības pultī pieejama latviešu valoda. Katlu ražošanā ir izmantots augstvērtīgs katlu tērauds. Dūmi ir bez krāsas, bet izmeši nesatur dabai kaitīgus elementus. Jaunākajiem granulu katliem ir nodrošināta arī attālināta kontroles un vadības iespēja izmantojot interneta pieslēgumu. Tas nozīmē, pat neesot mājās iespējams sekot līdzi katla darbībai un regulēt to no jebkuras vietas pasaulē, saņemt ziņojumus par bojājumiem.

Granulu katli paredzēti kurināšanai ar 6-8mm garām kokskaidu granulām, kas  ir ērts un videi draudzīgs risinājums. Granulas sadeg bez specifiskas smakas, kas parasti raksturīga oglēm vai šķidrajam kurināmajam. Granulu apkure ir iespējama arī automātiski, kas nozīmē atteikties no ikdienas kurināšanas. Vienīgais, kas jādara regulāri – arī automātisks granulu katls periodiski jāiztīra, kā arī skatoties uz āra gaisa temperatūras un ēkas platības un siltuma zudumu apmēriem, jāuzpilda  granulas tvertnē. Ja apkures katls ir aprīkots ar automātiskās tīrīšanas funkciju, nav jāveic arī iknedēļas tīrīšana.

Kā izvēlēties granulu apkures katlu?

Jāmeklē uzņēmums, kas pārstāv pasaules vadošo granulu katlu ražotāju produktus un  kopīgi strādā pie jaunu produktu izgatavošanas, kā arī esošo uzlabošanas. Uzņēmuma piedāvājumā var atrast tikai augstākās kvalitātes apkures katlus ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem! Jebkuram no piedāvātajiem granulu apkures katliem ir jābūt piemērojamam pat prasīgākā klienta vēlmēm un iespējām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *