Koncepta vīna bārs Easy Wine – svaigs skats vīna baudīšanai!

koncepta vīna bārs

Easy Wine ir vīna bārs un restorāns vienlaicīgi pašā Vecrīgas sirdī ar unikālu vīna baudīšanas sistēmu, ko nepiedāvā neviens cits bārs Latvijā. Koncepta būtība paredz to, ka ikviens klients, kas ienāk bārā, pats var izvēlēties un iepildīt glāzi ar izmeklētu vīnu, kas atbilst konkrētā brīža emocijām un vēlmēm. Idejas autori ir pārliecināti, ka vīna baudīšanai jāizvēršas par īpašu notikumu, tāpēc iespējams arī ļauties degustācijas priekam un baudīt gan ēdienus, gan vīnus patīkamā atmosfērā.

Easy Wine koncepta būtība

Koncepta vīna bārs Easy Wine piedāvā jaunas tehnoloģijas. Ienākot omulīgajā un ērtajā bārā, katrs viesis saņem īpašu magnētisko vīna karti 50 Euro vērtībā. Svarīgi, ka nav jāveic priekšapmaksa. Apmaksa jāveic tikai vakara beigās par baudītā vīna apjomu. Izvēloties vīnu, jāveic pavisam vienkāršas darbības:

  • karte jāievieto vīna izliešanas aparātā;
  • jānospiež poga un jāizvēlas vīns;
  • dzēriens ielīst glāzē. Tieši tik vienkārši!

Iespējams izvēlēties trīs dažādas opcijām – 50 ml, 100 ml vai 150 ml.

Vīna sortiments

Vīna zināšanām apveltītie profesionālie someljē ir atraduši un rūpīgi atlasījuši 60 dažādus vīna veidus, ar ko mieloties, lai apmierinātu pat visprasīgākos. Profesionālajā vīna pagrabā ir vairāk nekā 100 vīna pudeļu un atbilstošais sezonas sortiments tiks mainīts, atbilstoši pieprasījumam, vēlmēm un jaunumiem. Tieši tāpēc bārā nav patstāvīgas vīna kartes – jāpakļaujas šodienas dinamiskajai attīstībai.

21.gs. modernās tehnoloģijas dod iespēju uzglabāt vīnu ideālā temperatūrā un apstākļos, kas nodrošina iespēju nogaršot tik plašu sortimentu. Kur vēl ir iespēja tik inovatīvā un interaktīvā veidā nogaršot tik dažādus vīnus pa glāzei no Easy Wine vīna aparatūras? 60 glāzes vīna izklausās daudz un mājas apstākļos tik plaša kolekcija ir reti, tāpēc noteikti uz Easy Wine vīna bāru būs jādodas vairākas reizes. Būtiska priekšrocība ir tieši uzturēšana, jo labu vīnu nespējam nodrošināt vienkāršs ledusskapjos mājās. Katru reizi, atnākot uz bāru, būs iespējams baudīt ko jaunu.

Ēdienkarte, kas apmierinās arī prasīgākos

Easy Wine ir ideāli piemērota vieta, kur satikties ar draugiem un ģimenes locekļiem, jo vīna bāra ēdienkarte īpaši radīta vīna cienītāju vēlmēm un pavāri parūpējušies, lai tajā atrodamas izmeklētas un piemērotas uzkodas, spāņu tapas un klasiski Vidusjūras reģiona ēdieni. Tāpat ēdienkartē plašā piedāvājumā pieejami pamatēdieni un deserti.

Katrs pastāvīgās klienta kartes īpašnieks ir arī bonusu programmas dalībnieks
Katrā maksāšanas reizē kartē uzkrājas naudas bonusi, un vēlāk ar tiem var norēķināties kā ar īstu naudu. Tāpat karšu īpašniekiem paredzētas dažādas atlaides un īpašie piedāvājumi. Visas Easy Wine izsniegtās klienta kartes darbojas arī bārā Easy Beer, kas paredz līdzīgu konceptu, tikai ar plašāko alus izvēli, un otrādi.

Meklē unikālo koncepta vīna bāru Audēju ielā 4! Sazināties iespējams, zvanot 25966376 vai rakstot info@easywine.lv! Tavas garšas kārpiņas noteikti novērtēs!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *