Omega rokas pulksteņi

Omega rokas pulksteņi

Šķiet, vēl tik salīdzinoši nesen laikrādis bija svarīgākais elements, lai noteiktu, cik ir pulkstenis. Pašlaik laiks ir visur – ikvienam mūsdienīgam cilvēkam sev līdzi var būt vairākas ierīces, ar ko noteikt laiku – telefons, dators, planšete… Šveicē ražotie pulksteņi ir apliecinājums austam statusam, labklājībai un izaugsmei. Tie kalpo nevainojami un nenogurstot turpina skaitīt ik brīdi, kas svarīgs tā valkātājam. Pulksteņu meistari Šveices darinājumus ar rokām gatavo jau no 16.gs.vidus, līdz ar to vēsturiski uzstādīta ļoti augsta latiņa. Tas ir salīdzinoši unikāls, izsmalcināts un elegants atveids sasniegumiem, ko sapratīs līdzīgi domājošie. 

Omega pulksteņi sniedz nebijušas emocijas

Omega rokas pulksteņi garantē unikalitāti, ekskluzivitāti un kvalitāti. Tas pieder vienai no lielākajām pasaules grupām Swatch Group AG, kas apliecina uzņēmuma nopietnību un ilgtspējību šajā nozarē. Protams, jo īpaši jaunieši nenēsā rokas pulksteņus, lai sekotu līdzi tam, cik ir laiks un pulksteņu nēsāšanas kultūra ir ļoti mainījusies. Mehāniskie luksus klases pulksteņi pārdzīvos šo konkurenci, jo tie apmierina citu patērētāju vēlmi – vēlmi sevi apliecināt. Uzņēmuma vadītājs Urkuharts saka: “Valkāt smalku pulksteni ir tāpat kā staigāt ar skulptūru uz jūsu rokas, vai gleznu, vai dzejoli, vai grāmatu. Tas ir kaut kas, kam ir vēsture, un jūs varat to noņemt un parādīt cilvēkiem. Jūs varat par to runāt. Jūs nenēsājat pulksteni, lai noteiktu, cik ir laiks.”

Šveices pulkstenis sniedz emocijas

Protams, var nēsāt arī pulksteni par 10 Eiro – visa pamatā ir emocijas, ko iespējams saņemt un sajūtu, ko iegūsti, izprotot Šveices ražojumu vērtību, nevar iegūt citur. “Pulksteņi vairs nav domāti tam, lai parādītu, cik ir laiks,” teicis luksusa pulksteņu zīmola Omega prezidents. Jāsaprot, ka luksus pulksteņi un jo īpaši – Omega Šveices pulksteņi, ar šiem mūsdienīgajiem pulksteņiem nekonkurē. Pulksteņu ražošana pirms 100 gadiem bija alternatīva baznīcu zvaniem, lai nav jābūvē tik lieli un apjomīgi pulksteņi, kurus nevar paņemt līdzi, bet tagad tā ir pārvērtusies emocionālu vajadzību apmierināšanā.

Luksusa pulkstenis ir aksesuārs, kas, pieskaņots pie apģērba, neatkarīgi no tā nēsātāja dzimuma, iemieso paša nēsātāja veiksmi un pārticību. Omega pulksteņu pārdevējs var kļūt par uzticamāko partneri, izvēloties savam dzīves pulsam piemērotāko pulksteni, ko apliecina gan gadu gaitā uzkrātā pieredze, gan augstākā līmeņa klientu serviss. Katrs oriģinālais Omega pulkstenis ir unikāls, ko apliecina autentiskuma sertifikāts un ražotāja garantija. Sarežģītākie Šveices pulksteņi top pat divus gadus, tāpēc adekvāta ir to salīdzinoši augstā cena un skaidrs tas, kāpēc tas viennozīmīgi nav ikdienišķs pirkums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *