Pārdod luksus rokas pulksteni ar oriģinālajiem dokumentiem!

Daudzās dziesmās, dzejoļos un ikdienas sarunās par laiku un laika ritēšanu runā daudz un citreiz bez apstājas. Tomēr, vai kāds ir centies laiku pārdot vai samainīt pret ko vērtīgu?

Nerunāsim par dārgāko laiku, ko pavadām kopā ar ģimeni vai saviem mīļajiem – to pārdot necenšamies un nav arī ieteicams. Tomēr pārdot pulksteni, kas burtiski ir laiks, kas rit uz priekšu, maigi izdvešot elegantā mehānisma skaņu – to gan var un pat savu reizi vajag pārdot.

Savu sirdslietu – pulksteņus, ļoti labi pārzin Ģirts Strencis. Viņš ir pulksteņu centra Baltic Watches dibinātājs. Centra sirds ir Jāņa ielā 3, Vecrīgā, kur pulksteņiem ir sava pasaule.

Iepirkt, apkopt, labot un pārdot pulksteni – to pieprotot vislabāk, centrs turpina savu ikdienas gaitu. Šeit tiek piedāvāta lieliska iespēja tieši Tev – pulksteņa cienītājam un glabātājam : pārdod pulksteni ar orģinālajiem dokumentiem tieši šeit – pilna servisa pulksteņa centrā.

Tik daudz mīlestības, rūpes un darba tiek ieguldīts katrā pulkstenī. Pulksteņmeistari katru mehānismu izzin kā savu kabatu un bez drebošām rokām nebaidās labot un ķerties klāt smalkajām pulksteņa detaļām. Tas ir lielisks un neapgāžams garants, ka katrs klients, kas devies pārdot pulksteni tieši Baltic Watches centrā, ar pilnu sirds mieru un tūlītēju atlīdzību ir devies apmierināts prom.

Ne tikai pārdotajam pulkstenim tiek izsniegta tūlītēja atlīdzība, bet arī pilnu 12 mēnešu garantija, kas ļauj netraucēti un bez liekām rūpēm pulksteni nēsāt ikdienā.

Šos pulksteņus turpmākai pārdošanai pārbauda savas jomas labākie speciālisti, kuri savu dzīves gaitu veltījuši šim – maigi pukstošajai skaņai jeb tautā sakot, pulksteņa dvēselei.

Mūsdienās pārdot pulksteni  ir iespējams neiedomājami daudz veidos un vietās, neskaitāmos sociālajos tīklos un nebeidzamos lietoto preču veikalos. Tomēr pateicoties pulksteņu varenajai greznībai un Ģirta Strenča lieliskajai dzīves gaumei, tos iespējams arī apskatīt, salabot, iztīrīt un atjaunot modernos un gaumīgi iekārtotos mūsdienīgos pulksteņu salonos, ko nebaidoties var teikt par Baltic Watches pulksteņu centru, kur pārdot pulksteni var ar glanci un elegantu pieskārienu.

Ne katram ir sniegta dzīvē iespēja izzināt visu par šiem elegantajiem Premium klases pulksteņiem, tomēr katram dzīve sniedz izdevību saņemt lielisku konsultāciju par šo plašo pulksteņu pasauli.

Pirms pārdot pulksteni, izmanto iespēju pirms tam saņemt sev nepieciešamo informāciju no kvalificētiem speciālistiem. Baltic Watches pulksteņu centrs piedāvā jebkuram ērtu saziņu. Telefoniski tas iespējams : (+371) 206 777 11. Laipni gaidīta saziņa arī caur interneta vidi : info@balticwatches.com un, protams klātienē, kur sagaidīs profesionāls darbinieks un sniegs vēlamo konsultāciju.

Īstenība tas nav nemaz tik sarežģīti, ir tikai jāzina kurp doties un pie kā griezties, jo pārdot pulksteni var būt lieliska iespēja gūt jaunu un izsmeļošu pieredzi pavisam jaunā pasaulē, ko kustina mazi un smalki mehānismi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *