Rotaslietas, kuras veido Tavu neatkārtojamo stilu

Cilvēce ar rotaslietām savu ķermeni greznojusi kopš neatminamiem laikiem. Senas ķīniešu leģendas vēsta, ka pērles ir nokritušas no debesīm, kad negaisa laikā pūķi esot cīnījušies starp mākoņiem un veidojušās lietus lāses. Senie grieķi ticēja, ka dimanti ir dievu asaras, senie romieši bija pārliecināti, ka tie ir zvaigžņu atlūzas. Šo mītu patiesumu nevar noteikt neviens, bet dārgakmeņi un dārgmetāli godam savu vērtību iznesuši cauri gadu simtiem un tūsktošiem.

Jebkuras augstvērtīgas rotas tapšana ir kā dialogs starp juvelieri un dārgmetālu vai dārgakmeni. Pareizi izvēlēta greznumlieta, vai tas būtu gredzens, ķēdīte, rokasssprādze vai auskari, atklāj nēsātāja personību un piešķir tai individualitāti un izsmalcinātību. Kā un kur izvēlēties augstvērtīgas rotaslietas, lai būtu pārliecība, ka tas nepievils ne kvalitātes, ne dizaina ziņā?

Chrono.lv – labāko rotaslietu izvēle rokas stiepiena attālumā

Online katalogs Chrono.lv ir ekskluzīvu juvelierizstrādājumu katalogs, kuram ir vairāk kā 10 gadu pieredze to pārdošanā. Katalogs piedāvā ekskluzīvus pulksteņus, gredzenus, kaklarotas, rokasssprādzes, auskarus. Ja ir nepieciešama precīzāka informācija vai konsultācijas, var zvanīt Chrono.lv speciālistiem pa tālruni +371 27711177 vai arī rakstīt e-pastu uz info@chrono.lv . Katrai rotai ir sertifikāts, kas apliecina oriģinalitāti, kā arī starptautiskas garantijas.

Īpašības, kas raksturo perfektu greznumlietu

Juvelierizstrādājuma kvalitāti raksturo ne tikai izsmalcināts dizains, bet arī tā praktiskums ikdienas lietošanā. Rotai jābūt vizuāli harmoniskai. Metāls un akmeņi luksusa rotaslietā papildina un izceļ viens otra mirdzumu. Profesionāli izgatavota kaklarota, to uzliekot, dabiski piekļaujas augumam, auskari ausu ļipiņās turas līdzsvaroti, gredzens apkļaujas pirkstam. Prasmīgas rotaslietas nejūt, tās nerimstoši neatgādina par sevi, aizķeroties aiz apģērba, sagriežoties, skrāpējot. Tās harmoniski saplūst ar augumu, sniedzot baudu gan to īpašniecei, gan visiem, kuri to uzlūko.

Raksturojot dārgakmens kvalitāti, vērā tiek ņemti četri galvenie faktori (angļu valodā saukti par Četriem C jeb “carat, clarity, colour and cut”). Šie faktori – karāts, krāsa, dzidrums, slīpējums ne tikai nosaka akmens kvalitāti, bet arī tā vērtību, izceļot raksturīgākās iezīmes. Luksusa preces pēc likuma tiek radītas nelielos daudzumos, jo tās izceļ nēsātāja personību, noskaņojumu vai pat apģērbu.

Ko teiktu Koko Šanele par greznošanos

Katalogā pieejami tādi pasaulslaveni zīmoli kā Baraka, Cartier, Boucheron, Pasquale Bruni, Damiani un citi. Baraka ir atpazīstams vīriešu juvelierizstrādājumu TOP zīmols, kurā savīta dinamiska tērauda un zelta kombinācija savienojumā ar kaučuku un keramiku. Šīs rotaslietas būs īpaši pievilcīgas vīriešiem, kuri neiespaidojas no stereotipiem, bet veido savu stilu paši.

Stila un modes ikona Koko Šanele savulaik ir teikusi: “Meitenē ir jābūt divām lietām: vienkāršībai un elegancei”. Mazliet pārfrāzējot Šaneli, varam droši apgalvot, ka jebkuru spēcīgu personību raksturo stāja, vienkāršība un elegance. Ja stāja un vienkāršība jums jau piemīt, neaizmirstiet, ka eleganci var nodrošināt, izvēloties pareizo rotaslietu. Viss ir vienkārši.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *