SS.com – vai vienīgā alternatīva?

SS.com viennozīmīgi ir pieprasītākais sludinājumu portāls Latvijā, kas vairāku gadu garumā nav veicis nevienu saviem lietotājiem piemērotu izmaiņu, kas palīdzētu mājas lapu lietot ērtāk, vienkāršāk un efektīvāk. Pēdējā laikā ss.com vārds izskanējis saistībā gan ar cenu celšanu par sludinājumiem, kas radījusi neapmierinātību un neizpratni, gan plašo skandāli ar VID, kā rezultātā tika mainīts ss portāla domēns.

Daļai no sludinājumu sadaļām maksa SS portālā par ievietošanu ir arī samazinājusies, tomēr lielā daļā gadījumu tā ir pieaugusi, sevišķi nekustamo īpašumu segmentā, jo sludinājumu maksa ir pielīdzināta preces vērtībai. Pieaugot nekustamā īpašuma cenai, maksa mainās būtiski. Par 45000 Eur vērtu dzīvokli pašlaik jāmaksā jau 3.50 eur , iepriekšējo 1.47 eur vietā.

Tehnoloģiskā dīkstāve un klientu vēlmju ignorēšana

SS.com nedomā par attīstību un  ilgtermiņa pozīciju noturēšanu. Kā apliecinājums tam, ko par ss domā lietotāji ir sūdzību skaits, kas pēdējā laikā saņemts Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTACI). Ievērojams skaits klientu sūdzējušies par dažādām problēmām saistībā ar ss portāla pakalpojumu izmantošanu, piemēram:

  • portāls dzēš klientu izvietotos sludinājumus, par kuriem ir samaksāta nauda;
  • lv neatbild uz klientu vēstulēm un telefona zvaniem, kuros patērētāji mēģina noskaidrot, kādi ir viņu sludinājumu dzēšanas iemesli;
  • daudzi iemaksā depozītu, bet pēc sludinājuma bloķēšanas ss portāls neatdod atlikumu.

Lai palīdzētu  sludinājumu portālu lietotājiem, Ir radīts jauns un ērts sludinājumu portāls dalder.lv, kas var kļūt par nopietnu tirgus spēlētāju.

Dalder.lv piedāvā citu pieeju un priekšrocības

Salīdzinot ar ss portālu, dalder.lv saviem lietotājiem piedāvā vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tā ir nebijusi pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdošanas jomā. Dalder funkcionalitāte un uzbūve ir radīta domājot tikai un vienīgi par tā lietotājiem. Sludinājumu platformas galvenās priekšrocības:

  • Lokalizētie sludinājumu dēļi, kas nozīmē, ka katrai pilsētai var būt savs sludinājumu dēlis;
  • Sludinājumu bezmaksas publicēšana;
  • Tiešā komunikācija ar pārdevēju;
  • Reģistrēta lietotāja profils, kas kalpos arī kā mājaslapa;
  • Unikāla un nebijusi kuponu un akciju sistēma.

Ko tas nozīmē lietotājiem? Tā ir iespēja vienkārši un ērti ievietot sludinājumus, atrast nepieciešamo preci un iepazīties ar dažādiem  akciju piedāvājumiem. Dalder.lv domā par lietotājiem un ir par aktīvu komunikāciju gan ar pircējiem, gan pārdevējiem. Tieši tāpēc, cienot savu laiku,  izvēlēties jauno dalder.lv ir tikai loģiski un pašsaprotami!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *