Ekskluzīvu pulksteņu lombards Vecrīgas sirdī

ekskluzīvu pulksteņu lombards

Baltic Watches pilna servisa pulksteņu centrs jau vairāk nekā desmit gadus darbojās tieši rokas pulksteņu jomā. Nebaidās sevi dēvēt par profesionāļiem sava jomā un pulksteņu mehānismus pielīdzināt cilvēka sirds pukstiem.

Ar lepnumu un augsti paceltu galvu Ģirts Strencis, kurš ir uzņēmuma dibinātājs un vadītājs, var apgalvot, ka Baltic Watches ir pirmais pulksteņu centrs Baltijā, kas darbojās pulksteņu uzpirkšanā un pārdošanā. Cilvēciskāk un vienkāršāk sakot, pulksteņu lombards. Tomēr, vērts piebilst, ka ekskluzīvu rokas pulksteņu lombards.

Kā tas darbojās?

Pilna servisa centrs ļauj patērētājam atbrīvoties no sev nevajadzīgā un ļaut kādam citam iegadāties to, kas kādam lieks. Ne par velti ir teiciens – kas vienam lieks, citam prieks. Tad nu pieturoties pie šāda principa, Baltic Watches komanda ļauj un dod iespēju ekskluzīvu rokas pulksteni iegādāties par būtiski zemāku cenu, tomēr garantējot kvalitāti gan zīmolam, gan mehānisma darbībai.

Ekskluzīvu pulksteņu lombards pieņem arī pulksteņus ar defektiem. Ja reiz saplīsis vai kāda iemesla dēļ pulkstenis ir beidzis savu darbību un mehānisms ir apstājies, Baltic Watches komanda tiks galā arī ar sarežģītiem mehānismiem, savedot tos atkal darba kārtībā. Tad nu pulksteņa īpašnieks to pārdot centram un tālāk, pēc speciālistu vērtējuma šis pulkstenis atgriežas tirgū, bet ar zemāku cenu kā jaunam, dodot iespēju kādam to iegādāties.

Der likt aiz auss, ka pulksteņu lombards, kas atrodas Baltic Watches pulksteņu centrā, ir vērsts uz Šveices rokas pulksteņiem, kas savukārt kotējas kā luksus jeb ekskluzīvi rokas pulksteņi.

Elegance sabiedrībā

Ļoti parocīgs pulksteņu lombards ir tieši rokas pulksteņu kolekcionāriem, kuri sev kā kaislību ir atzinuši luksus mehānisma esamību uz savas rokas. Lai gan lielākā daļa no kolekcijas guļ kādā aizvērtā kastē vai glabājas sekcijā, tas vairāk ir kā hobijs un sevis prestiža celšana. Daudziem nesaprast to, kā var spēt rokas pulkstenī iztērēt tik daudz savu ieguldījumu un to dienu dienā neizmantot? Bet, savā ziņā, tā ir kā smalka un neuzkrītoša vizītkarte, kas viennozīmīgi iespaido pirmo iespaidu.

Tad nu, Baltic Watches, lielai daļai kolekcionāru atvieglo hobiju / kolekcionēšanu un sniedz iespējas izmantot pulksteņu lombardu, lai savā īpašumā iegūtu ko retu, ekskluzīvu, dārgu un lētāku.

Neskati vīru pēc cepures, tā gadu desmitiem tiek skandināts tautās. Jā, jāpiekrīt vien ir. Tomēr kādēļ nav teiciens – labāk skati vīru pēc pulksteni? Ticiet man, tas spēj pateikt vairāk kā spējat iedomāties.

Pulksteņu lombards ir pieejams šeit pat Vecrīgā, Latvijas sirdī, Jāņa ielā 3. Sirsnīgu konsultāciju un profesionālo pārliecību Baltic Watches komanda sniedz arī telefoniski :

 +371 20677711 vai arī izmantojot e-pastu : info@balticwatches.com.

Pulksteņu lombards spēj attaisnot ekskluzīvas cerības un mazo sapņu piepildījumus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *