Baltic Watches pulksteņi – Šveices kvalitāte

Viennozīmīgi, zināmākais luksusa aksesuārs ir pulkstenis, kas parasti ražots Šveicē. Pulksteņu ražošana pirms 100 gadiem bija alternatīva baznīcu zvaniem, lai nav jābūvē tik lieli un apjomīgi laikarāži, kurus nevar paņemt līdzi, bet tagad tā ir pārvērtusies emocionālu vajadzību apmierināšanā. Luksusa rokaspulkstenis parāda statusu un labklājību un īpaši svarīgi tas ir biznesa vidē, kur pulkstenis var palīdzēt radīt par sevi pārliecinošu un perfektu tēlu. Tas var būt vīrieša galvenais aksesuārs un sievietes rotu papildinājums.

Šāds pulkstenis liks citiem domāt, ka tā nēsātājs ir gudrāks, veiksmīgāks, bagātāks, un tas veicina arī savu augstāku pašvērtējumu. Pasaules 500 bagātākie uzņēmumu vadītāji nēsā luksusa rokaspulksteni, lai parādītu, ka dzīvo elites līmenī un radītu par sevi labāku pirmo iespaidu! Brīdī, kad uz rokas ir luksusa laikrādis, var atvērties daudzas durvis gan biznesa, gan personīgajā dzīvē.

Lielākais luksusa preču katalogs Eiropā

balticwatches.com/pulksteni ir lielākā Šveices pulksteņdarbnīca un katalogs, kas pieejams Latvijā. Tā viennozīmīgi ir īstā vieta, kur visaugstāk tiek vērtēta kvalitāte un dzīves greznība. Katalogā pieejamas dažādas ekskluzīvas preces – luksusa rokaspulksteņi, aksesuāri, rotaslietas, Vertu mobilie telefoni. Jāsaprot, ka luksusa pulksteņus atpazīs tikai zinātāji un cilvēki, kas paši valkā augstākās raudzes un kvalitātes laikrāžus, kam ir svarīga katra nianse un klusa greznība. Šis aksesuārs nav viegli atpazīstams, bet gaumīgi, pareizi un pārliecināti izvēlēts rokaspulkstenis, atspoguļo nēsātāja dzīves stilu, mērķtiecību un veiksmi.

Luksusa aksesuāri un rokaspulkstenis nenozīmē tikai augstu cenu – tai ir pamatojums un izskaidrojums. Piemēram, meistarība. Vienā Šveices mehāniskajā pulkstenī var būt pat tūkstotis detaļu! Pasaulē sarežģītākais modelis sastāv no 2800 detaļām un to izgatavoja trīs meistari astoņu gadu garumā. Par sekundēm atbild viens zobrats, par minūtēm – otrs, par stundām – trešais, par dienām – ceturtais, par mēnešiem – piektais, par gadiem – sestais, par garajiem gadiem – septītais. Visiem zobratiem kopā jādarbojas ar apbrīnojamu precizitāti, ko profesionālie meistari veic pat divus gadus.

Profesionāla darbnīca un serviss

Šveices pulksteņdarbnīca ir vieta, kur visaugstāk vērtē profesionalitāti, zināšanas un spēju attīstīties. Ne visi meistari ir gatavi strādāt ar Šveices ražojumiem, tāpēc izvēloties savu partneri, jāmeklē visuzticamākais un zinošākais uzņēmums. Viens Šveices pulkstenis top 10 līdz par 24 mēnešus, tāpēc tikpat lielai atbildībai, kā to gatavojot, jābūt veicot remontu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *