Dažādas ķermeņa procedūras svētku laikā

Ķermenis ir cilvēka templis, kas ir kopjams un lolojams. Tam jādod pats labākais, pateicībā par to, ko ikdienā tam liekam izturēt. Noteikti palīdzēs relaksējošas ķermeņa procedūras, kas tam palīdz atjaunoties un atgūt spēkus.  Īpaši svarīgi tas ir pašlaik, kad svētku laikā organisms piedzīvo gan maltīšu, gan dažādu dzērienu pārpilnību.

Dažādas ķermeņa procedūras, ko piedāvā skaistumkopšanas saloni, būs īpaši piemērotas ziemas periodā, kas trūkst saules un dzīvesprieks. Masāža, kas ir visrelaksējošākā ķermeņa procedūra, ir saruna ar ķermeni, bez vārdiem, dziedējoša, enerģētiska. Tā savā būtībā ir kā mākslas darbs, kuru rada ar pieskārieniem. Masāža nav paredzēta tikai mūsu fiziskajam ķermenim, tā viennozīmīgi ir arī prātam un dvēselei. Tā nomierina nervus, ādu, muskuļus, locītavas.

Katrs var izvēlēties savam personības tipam, fiziskajam un galvenokārt garīgajam stāvoklim atbilstošāko ķermeņa procedūru – klasisko, karsto akmeņu, limfodrenāžas vai pretstresa. Eksotiskākām sajūtām piemērota būs Taizemes pēdu masāža, jo pēdas ir jūtīgākā ķermeņa daļa. Tāpat ļoti spēcīgas sajūtas sniegs netradicionālā čaumalu pēdu masāža.

Kas notiek pēc masāžas?

Uzlabojas asinsrite, līdz ar to arī pašsajūta, rodas tik ļoti patīkama siltuma sajūta, kā arī paaugstinās ķermeņa tonuss. Masāža ļoti pozitīvi ietekmē ādas stāvokli, jo tā spēj iedarboties pat dziļākajos ādas slāņos, tā aktivizē muskuļus, sviedru un tauku dziedzerus, kā arī ļoti iedarbīgi ietekmē nervu sistēmu. Ja esi bijusi bālas un ļumīgas ādas īpašniece, tad saņemsi tvirtu un mirdzošu ādu.

Ķermeņa procedūras laikā tiek stimulēta vielmaiņa, līdz ar to arī zemādas tauku slānis. Uzlabojoties vielmaiņai, ātrāk tiek izvadīti tauki- masāža patiešām ļoti palīdz atbrīvoties no liekā svara. Protams, lai redzētu un justu rezultātus, nepieciešams masāžu kurss un specifiskas masāžas, piemēram, pretcelulīta masāža, kas palīdzēs atbrīvoties no taukiem problēmzonās.

Masāža uzlabo muskuļu audu elastību, paaugstina to darbaspējas, un palīdz atjaunoties pēc ilgstošas fiziskas slodzes. Tāpēc ja ikdienā daudz jāskrien un jāsporto, masāža būs ideāla ķermeņa atjaunošanās. Tā labvēlīgi ietekmē arī locītavu elastību un veselību.

Atbrīvo nervu sistēmu.

Tā kā āda ir lielākais orgāns un tajā atrodas tūkstošiem nervu galu, nervu sistēma ir pirmā, kas jūt masāžas relaksējošo iedarbību. Masāža palīdz paaugstināt vai pazemināt nervu uzbudināmību, uzlabo iekšējo orgānu darbību. Ja pēc masāžas jūtams vājums, vai ir slikta pašsajūta, nav izvēlēts pareizais masāžas seansu daudzums.

Mūsdienās lielākajai daļai cilvēku ir problēmas nedomāt- izslēgt domāšanu, ieklausīties savā ķermenī un pateikt tam paldies. Masāža ir lielisks veids, kā to izdarīt – aizvērt acis, iegrimt bezgalībā un palīdzēt sev atjaunoties, lai ar jaunu spēku dotos ikdienas gaitās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *